категорії: блоґ-запис

Чорний Володар Всесвіту

теґи: Чорний Володар Всесвіту, пошуки роботи, психоаналіз, розваги, Я

Ким я стану, коли виросту?! Уявимо на хвилинку, що це не якась там наукова фантастика, а я таки виросту! Подорослішаю. Асазнаю всю глубіну нашей висати... Коротше, стану як усі НОРМАЛЬНІ люди у моєму віці. Так от, коли я виросту, то неодмінно стану Чорним Володарем Всесвіту!

Скажу по секрету (по секрету – щоб вам раптом самим не закортіло зайняти моє місце!), Чорні Володарі – страшенно класні люди!

По-перше, їм не тре щодня вставати зранку на роботу. Та й хто смітиме будити Володаря Всесвіту якимись претензіями "Іди-но попрацюй!"?! Його ж одразу зпепелять, перетворять на хмарину пари (банально, простенько, але ж не пилкою ручною нєугодних розпилювати!).

По-друге, все, що каже Чорний Володар, одразу стає істиною в останній інстанції. Це ж круто! Нікому ніц не тре доводити. Просто ти автоматично завжди правий (а якщо ти не правий, то ніхто не заборонить влаштувати показову розправу з усякими дурнями, що вважають тебе неправим)! Про заробітну плату годі й казати! Не робота, а мрія якась!

По-третє, ...  А що по-третє? По-третє, Чорні Володарі Всесвіту завше так переконливо нависають над простими смертними (бачили, як це в кіно ефектно виглядає?!). І несуть в маси свою "істину в останній інстанції"...

От тільки поки Чорні Володарі розмовляють з масами, виголошуючи що і з ким вони зроблять, з кущів з’являється якийсь Робін Гудчи Спасатєль Малібу і невідомо нащо рятує ті сірі маси від Чорного Володаря. А нащо питається? Та з банальної заздрості...  Ібо кожен Спасатєль Малібу глибоко в душі мріє зайняти місце поневолювача світу і так переконливо нависати над натовпом...

Опшем, коли я виросту і стану Чорним Володарем Всесвіту, я усе це врахую (ну жалкіх завісніків і все таке), і буду працювати довго і щасливо!

 

Скажете: брєд?! Кажіть, кажіть... От виросту, стану Чорним Володарем, тоді пошкодуєте!.. 

P.S.: А починалося усе дуже мирно! Десь  тут.