категорії: афіша події

Брати Капранови почастують відвідувачів Медвіна очаківським кулішем

теґи: «Медвін: Книжковий світ», Ірена Карпа, Даша Малахова, Медвін, брати Капранови, книжковий ярмарок, презентація книг
Початок: 7.11.2009 14:00
Місце: Експоцентр «Спортивний»
Адреса: м. Київ, вул. Фізкультури, 1, ст.м. Республіканський стадіон
Предмет події: книжковий ярмарок Кількість відвідувачів: 0

 

Вперше в історії українських книжкових ярмарків
на ХІІ Київському книжковому ярмарку (5-8 листопада, вул. Фізкультури, 1, ст.м. Республіканський стадіон) працюватиме справжня кухня!  Саме там Брати Капранови почастують відвідувачів очаківським кулішем за рецептом з роману «Розмір має значення».

 Вислів «книжкова кухня» ми звикли сприймати в переносному значенні, розуміючи під ним процес творення книжкових шедеврів. Однак не всі знають, що, наприклад, Олександр Дюма, романами якого зачитуються у всьому світі, був автором не менш популярної у Франції кулінарної книги.

 Українські письменники вирішили на власному досвіді довести, що талановита людина талановита в усьому – у тому числі й кулінарії. Тож у другому виставковому залі організатори ХІІ Київського книжкового ярмарку (який працюватиме 5-8 листопада, у експоцентрі «Спортивний»: вул. Фізкультури, 1, ст.м. Республіканський стадіон) розмістять справжню КУХНЮ, яка буде майданчиком для приготування письменницьких страв та ПРЕЗЕНТАЦІЙ КУЛІНАРНИХ КНИЖОК

 Отже, протягом ХІІ Київського міжнародного книжкового ярмарку українські письменники готуватимуть свої фірмові страви та частуватимуть ними відвідувачів ярмарку! 

 У суботу, 7 листопада о 14-00, БРАТИ КАПРАНОВИ запрошують на майстер-клас із приготування фірмового очаківського кулешу за рецептом професора Майбороди – звісно, з подальшою дегустацією! Спостерігати за процесом приготування кулешу у виконанні письменників та скуштувати страву можна буде на КУХНІ.

 У четвер, 5 листопада о 13-00, ДАША МАЛАХОВА, автор кулінарної книги «Картата потата» та ведуча кулінарної передачі на «Інтері», приготує для відвідувачів виставки свої фірмові мафіни. Даша чекає на прихильників корисного й здорового харчування на КУХНІ одразу після церемонії офіційного відкриття виставки.

 У неділю, 8 листопада, о 14-00, екзотичною стравою вас почастує відома письменниця ІРЕНА КАРПА

Книжкова кухня працюватиме протягом усіх днів роботи виставки!  
Заплановано також презентації кулінарних книжок від найкращих українських видавництв з дегустацією найсмачніших страв. Слідкуйте за нашими анонсами.

Нагадуємо: КНИЖКОВА КУХНЯ працюватиме 5-8 листопада, у рамках ХІІ Київського книжкового ярмарку, який відбуватиметься у експоцентрі «Спортивний» (м. Київ, вул. Фізкультури, 1, ст.м. Республіканський стадіон).

Довідки за телефонами: (044) 467 50 24, (066) 403 93 78 – Тетяна Самчинська.

 Окрім КУХНІ, Медвін цього року готує для відвідувачів багато інших сюрпризів.     На виставці кожен знайде для себе щось цікаве, бо в експоцентрі «Спортивний» з 5 по 8 листопада буде представлено найрізноманітніші програми тематичних книжкових заходів:

«Книжка і спорт» — зустрічі з зірками спорту, авторами спортивних книжок, круглий стіл з проблем спортивної книжки
   «Книжка і діти» – книжкові розваги, виступи казкаря лірника-Сашка, майстер-класи з мультиплікації, ілюстрування дитячих книжок
   «Книжка і образотворче мистецтво» – майстер-класи з каліграфії, друкарської справи, виготовлення паперу для всіх бажаючих
    «Книжка і кухня» — відомі письменники прямо на виставці готуватимуть свої «фірмові» страви і роздаватимуть на пробу гостям виставки
      «Книжка і театр» – майстер-класи драматургів та зустрічі з режисерами, круглий стіл «Українська книжка на сцені».
     «Книжка і музика» – співана поезія, щоденні вечірні концерти книжкових музик      «Книжка і ЗМІ» – зустрічі з ведучими книжкових передач, круглий стіл про стосунки книжок та медій.
      «Книжка і Інтернет» – презентації книжкових інтернет-ресурсів, електронних книг та інтернет-магазинів
     «Книжка і влада» – відкрите засідання Міжвідомчої комісії з проблем книжкової галузі за участі урядовців, зустрічі з авторами книжок про політиків, дискусія про перспективи бібліотечної галузі
      і звичайно «Книжка як книжка» – презентації, автограф-сесії, книжкові ігри, вікторини, круглий стіл «Алкоголь, секс і наркотики як стимулятори творчості – український досвід».

 І головне – повно-повнісінько найсмачніших книжок!

 Вхід вільний.

 
Я був там