категорії: афіша події

Криза - виклики українських інтелектуалів

теґи: «Медвін: Книжковий світ», Медвін, Українська літературна газета, Юрій Макаров, дискусійний клуб «Сучасність», зустріч з письменниками, книжковий ярмарок
Початок: 7.11.2009 16:00
Закінчення: 7.11.2009 17:00
Місце: Експоцентр «Спортивний»
Адреса: м. Київ, вул. Фізкультури, 1, ст.м. Республіканський стадіон
Предмет події: книжковий ярмарок Кількість відвідувачів: 0

«Криза – виклики українських інтелектуалів»

Юрій МакаровТаку назву має виїзне засідання клубу «Українського тижня» на ХІІ Київському книжковому ярмарку (експоцентр «Спортивний», вул. Фізкультури,1, ст. м. Республіканський стадіон). Модератор – відомий телеведучий та інтелектуал Юрій Макаров.

 Засідання клубу відбудеться у суботу, 7 листопада, з 16:00 до 17:00 у Літературній кав’ярні (другий виставковий зал експоцентру «Спортивний», вул.. Фізкультури, 1, ст. м. Республіканський стадіон).

 У рамках напряму «Книжка і ЗМІ» під час Медвіну також відбудуться:

 • Відкрите засідання дискусійного клубу «Сучасність» – у суботу, 7 листопада, з 16:00 до 17:00 у Кінозалі (друга виставкова зала експоцентру)
• Презентація «Української літературної газети» – у четвер, 5 листопада, з 17:00 до 18:00 у Літературній кав’ярні (друга виставкова зала експоцентру)
• Творча зустріч із успішною письменницею та відомою телеведучою Ларисою Денисенко  – у суботу, 7 листопада, з 16:00 до 17:00 у Літературній кав’ярні (друга виставкова зала експоцентру)
Презентація конкурсу «Книжка року» від журналу «Кореспондент»
• Презентація конкурсу на кращу книжкову телепередачу «Час читати» у рамках конкурсу телепередач«Відкрий Україну»та інші цікаві заходи.

 Програма ХІІ Київського міжнародного книжкового ярмарку постійно доповнюється! Слідкуйте за нашими розсилками

Нагадуємо: виїздне засідання клубу «Українського тижня» та інші заходи тематичного напрямку «Книжка і ЗМІ» відбуватимуться  5-8 листопада, у рамках ХІІ Київського книжкового ярмарку, який проходитиме у експоцентрі «Спортивний» (м. Київ, вул. Фізкультури, 1, ст.м. Республіканський стадіон).

Довідки за телефонами: 467 50 24, (066) 403 93 78 – Тетяна Самчинська.

Окрім програми КНИЖКА і ЗМІ, ХІІ Київський міжнародний книжковий ярмарок цього року готує для відвідувачів багато сюрпризів. На виставці кожен знайде для себе щось цікаве, бо в експоцентрі «Спортивний» з 5 по 8 листопада буде представлено найрізноманітніші програми тематичних книжкових заходів:

«Книжка і спорт» — зустрічі з зірками спорту, авторами спортивних книжок, круглий стіл з проблем спортивної книжки
   «Книжка і діти» – книжкові розваги, виступи казкаря лірника-Сашка, майстер-класи з мультиплікації, ілюстрування дитячих книжок
   «Книжка і образотворче мистецтво» – майстер-класи з каліграфії, друкарської справи, виготовлення паперу для всіх бажаючих
    «Книжка і кухня» — відомі письменники прямо на виставці готуватимуть свої «фірмові» страви і роздаватимуть на пробу гостям виставки
      «Книжка і театр» – майстер-класи драматургів та зустрічі з режисерами, круглий стіл «Українська книжка на сцені».
     «Книжка і музика» – співана поезія, щоденні вечірні концерти книжкових музик      «Книжка і ЗМІ» – зустрічі з ведучими книжкових передач, круглий стіл про стосунки книжок та медій.
      «Книжка і Інтернет» – презентації книжкових інтернет-ресурсів, електронних книг та інтернет-магазинів
     «Книжка і влада» – відкрите засідання Міжвідомчої комісії з проблем книжкової галузі за участі урядовців, зустрічі з авторами книжок про політиків, дискусія про перспективи бібліотечної галузі
      і звичайно «Книжка як книжка» – презентації, автограф-сесії, книжкові ігри, вікторини, круглий стіл «Алкоголь, секс і наркотики як стимулятори творчості – український досвід».

 І головне – повно-повнісінько найсмачніших книжок!

 Вхід вільний.

 
Я був там