категорії: афіша події

Як зав’язати з бухлом і палінням? Тільки за допомогою музики!

теґи: «Медвін: Книжковий світ», «Як зав’язати з бухлом і курінням», Анатолій Сердюк, Вперше чую, Максим Розумний, Медвін, Сергій Пантюк, книжковий ярмарок, презентація книги
Початок: 6.11.2009 18:00
Закінчення: 6.11.2009 20:00
Місце: Експоцентр «Спортивний»
Адреса: Київ, вул. Фізкультури, 1, ст.м. Республіканський стадіон
Предмет події: книжковий ярмарок, презентація книги Кількість відвідувачів: 0

 Вперше в історії українських книжкових виставок: щоденна вечірня концертна програма! 

Як зав’язати з бухлом і палінням? Тільки за допомогою музики!

 У цьому впевнений письменник Сергій Пантюк – переконайтеся і ви! Замість бухати й курити Пантюк пропонує слухати музику – це приносить не менше задоволення і набагато більше користі. Тим більше, коли йдеться про такий драйвовий гурт, як «Вперше чую».

 Гурт «Вперше чую» – це сучасний авторський рок з елементами українського фолку, фанку та реггі. Гурт бере активну участь в українських фестивалях («Країна мрій», Міжнародний мотофестиваль «Тарасова Гора 2009», Міжнародний фестиваль «ZixZixOne ФЕСТ 2009», Фестиваль авторської пісні «Дикий Мед 2009», Концерт до Дня Незалежності України, головна сцена, Майдан Незалежності, 2009) та активно завойовує симпатії шанувальників і серця шанувальниць. Отже, не пропустіть!

 Сергій Пантюк запрошує на презентацію своєї книги  «Як зав’язати з бухлом і курінням» у супроводі КОНЦЕРТУ ГУРТУ «ВПЕРШЕ ЧУЮ»

 Концерт відбудеться у рамках ХІІ Київського міжнародного книжкового ярмарку (експоцентр «Спортивний», вул. Фізкультури, 1, ст. м. Республіканський стадіон) у п’ятницю, 6 листопада, з 18-00 до 20-00 у Літературній кав’ярні (друга виставкова зала).

 Окрім концерту гурту «ВПЕРШЕ ЧУЮ» на Медвіні відбудуться інші музичні заходи: 

– Презентація нової книги Максима Розумного «Багрянолиці» у супроводі концерту гурту «ТЕЛЕРІ»
– Круглий «Проблеми видання музичної літератури в Україні» за участі видавців та музикантів. Модератор круглого столу – відомий композитор, лауреат міжнародних конкурсів Олександр Щетинський, серед виконавців творів якого – Національний оркестр БіБіСі в Уельсі, Оркестр Варшавської філармонії, струнні квартети "Ардітті" (Велика Британія), "Каірос" (Німеччина), Стокгольмський квартет саксофонів та інші. 
Концерт Анатолія Сердюка. Співак виконає пісні, створені ним у співавторстві з Д.Павличком, Б.Олійником, М.Луківим, В.Крищенком та.ін.
– «Приречена біти щасливою» – літературно-музична композиція за книгою поетеси та бандуристки Катерини Коврик від видавництва «Задруга».

Нагадуємо: Концерт гурту ВПЕРШЕ ЧУЮ та інші книжково-музичні заходи відбуватимуться  5-8 листопада, у рамках ХІІ Київського книжкового ярмарку, який проходитиме у експоцентрі «Спортивний» (м. Київ, вул. Фізкультури, 1, ст.м. Республіканський стадіон).

 Довідки за телефонами: 467 50 24, (097) 788 18 45 – Оксана Левицька.

 Окрім МУЗИЧНОЇ ПРОГРАМИ, Медвін цього року готує для відвідувачів багато сюрпризів. На виставці кожен знайде для себе щось цікаве, бо в експоцентрі «Спортивний» з 5 по 8 листопада буде представлено найрізноманітніші програми тематичних книжкових заходів:

«Книжка і спорт» — зустрічі з зірками спорту, авторами спортивних книжок, круглий стіл з проблем спортивної книжки
   «Книжка і діти» – книжкові розваги, виступи казкаря лірника-Сашка, майстер-класи з мультиплікації, ілюстрування дитячих книжок
   «Книжка і образотворче мистецтво» – майстер-класи з каліграфії, друкарської справи, виготовлення паперу для всіх бажаючих
    «Книжка і кухня» — відомі письменники прямо на виставці готуватимуть свої «фірмові» страви і роздаватимуть на пробу гостям виставки
      «Книжка і театр» – майстер-класи драматургів та зустрічі з режисерами, круглий стіл «Українська книжка на сцені».
     «Книжка і музика» – співана поезія, щоденні вечірні концерти книжкових музик      «Книжка і ЗМІ» – зустрічі з ведучими книжкових передач, круглий стіл про стосунки книжок та медій.
      «Книжка і Інтернет» – презентації книжкових інтернет-ресурсів, електронних книг та інтернет-магазинів
     «Книжка і влада» – відкрите засідання Міжвідомчої комісії з проблем книжкової галузі за участі урядовців, зустрічі з авторами книжок про політиків, дискусія про перспективи бібліотечної галузі
      і звичайно «Книжка як книжка» – презентації, автограф-сесії, книжкові ігри, вікторини, круглий стіл «Алкоголь, секс і наркотики як стимулятори творчості – український досвід».

 І головне – повно-повнісінько найсмачніших книжок!

 Вхід вільний.

 
Я був там